.

 


  Slot

.

.

.

 

@LLEIDASLOT  -  RESISLLEIDA

@AITONATV - @DAYTONACATs

DIRECTE Cursa

..

CAMS

.

TV

Aitona.TV         Daytona.CAT

 2

 4

.

Aitona.TV

.

.

CRONO OFICIAL

 

 

 

 

 

 

Index

  .SLOT

.

. i-TERRITORIAL

 

LLEIDASLOT

Assoc.Territ.Slot Terres LLeida

.

 iSLOT - COMPETI

CAP DE SETMANA

ESCUDERIES - CLUBS

CLASSIFICACIONS

...

WhatsApp

651556271

..

 iTerritorial

     F1  -   GT Scal          24

     i-Clubs GT Scal        24

     LMP Int-Prov          32

.

 lleidaslot-24

     GT - CLÀSSICS I-IV-VI

.

 lleidaslot-32

     LMP Individual

.

 resislleida-32

  Saleen 1:32

     Arrow Saleen

     Fruitona Grand Prix

.

 Elite Slot

     F1   -  GT Scal        1:24

     LMP  -  SALEEN     1:32

.

 Passion Slot

     NSR Resistance   1:32

.

 F1 Catalunya

  Única:  26-27-28/09/2014 - 1:24

.

.

  Le Mans  Endurance

     RESIST  GT Scaleauto

.

REGLAMENTS

1:24 / 1:32

.

.

 

.

  PROMOCIÓ CURSES

   Clubs - Escuderies LLEIDASLOT

.

 RESISCAT 1:32

 .

 UTILITATS Online

CRONO - CALCUL - SORTEIG

  

No Sound  -  Sound

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.E.C.A.

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc

"CECA"  -  Socis

     INSCRIPCIONS - Inscrits

     Scorpius Slot

       SLOT OCASIÓ !!!      

.

.

SLOT

Aitona.

Aitona Slot Center

.

DAYTONA.CAT

.

CAMS   Situació

Noticies Aitona

Classif. Curses

Sortejos

INSCRIPCIONS - Inscrits

LLoguer CIRCUITS

.

    SLOT OCASIÓ !!!   

  .

  Circuits

    DAYTONA.CAT-1

.

    DAYTONA.CAT-2

..

    DAYTONA.CAT-3

. ..

    DAYTONA.CAT-4

.

  CAMP. ESPAÑA '08 

     ISRA WORLD'S       

    SLOTMAP AECAS  

 

 SPONSORS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------

 

 

 

 

. FutSal

 

 

 

 

---------------------

 

 

OCI

ESPORT

TV

 

-----------------------------

 

.

C.E. AITONENC

DAYTONA .CAT

..

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc "CECA"

..

  Directe.Cat

  El Temps - Catalunya

  El Temps - Aitona  CAT

  El Temps - Aitona  ESP

  El Termómetre

  Meteo.Cat

.

.

.

Aitona.TV

..

ESCOLES ESPORTIVES

Minilleida.Cat

.

  AITONA.TV

  ATLETISME

  AUTOMODELISME R.C.

  BÀSQUET

  BIKE TRIAL

  BILLAR

  CICLISME

  DARDS

  ESCACS

  ESPLAI 9enre9

  HANDBOL

  FUTBOL - FUTBOL-7

  FUTBOL SALA

  FUTBOL SALA SEGRIÀ

  FUTBOL TV

  FUTSALCAT

  FUTBOLÍ

  PATINATGE

  PESCA Esportiva

  POCKETS

  SALA MULTIJOCS

  SLOT - Scalextric

  TENNIS

  TENNIS TAULA

  WEB CAMS

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals

Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

..

 

 

 

 

----------------------

 

 

 

 

 

.

Aitona.TV

 

 

escalerasarellano.com

 

.

 

 

File:Escut d'Aitona.svg

.

LINKS-COL.LAB.

.

DAYTONACAT

e-mails  -  Links

..

Qui i on Som? 

 

C.E. AITONENC

25182-AITONA

(LLeida) -Segrià-

Catalunya - Spain

daytona.cat@gmail.com

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

www.jllinas.cat

daytona.cat@gmail.com

llinas.cat@gmail.com

 

 

 

  SLOT - SCALEXTRIC

Daytona.Cat

Competicions

RESISCAT

Classificacions

Històric

Imatg.Ral.li

Imatg.Velocitat

Resislleida

Slot Night Festival

RESISLLEIDA:    Edicions   2004 - 20052006 - 20072008 - 2009 - 2010 - 20112012 - 2013

RESISLLEIDA:    Clubs-Escuderies  -  Calendari Inscrits Curses  -  Classificacions  -  Reglaments

.

  Ninco      LLEIDASLOT.CAT        1:32

                                         .

                                                  ASSOCIACIÓ TERRITORIAL ESCUDERIES SLOT TERRES DE LLEIDA                   

.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CLASSIFICACIONS GENERALS 2011           Actualitzat:  dimarts, 13 / maig / 2014 00:23

 

 

Clasificación Final

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Jose Lopez

POC ESME SLOT TEAM

149

 

 

 

 

 

2

Oscar Fuensanta

LLEIDAHOBBY

127

 

 

 

 

 

3

Jaume Ortis

LLEIDAHOBBY

122

 

 

 

 

 

4

Cristian Gene

LLEIDAHOBBY

120

 

 

 

 

 

5

Maria Rosa Sanfeliu

SLOT SIDAMON

107

 

 

 

 

 

6

Sergi Balcells

SLOT SIDAMON

107

 

 

 

 

 

7

Cesar Mendez

SLOT RIBAGORZA

103

 

 

 

 

 

8

Javier Montull

POC ESME SLOT TEAM

101

 

 

 

 

 

9

Juan Bosch

SLOT SIDAMON

100

 

 

 

 

 

10

Ruben Silva

LLEIDAHOBBY

99

 

 

 

 

 

11

Josep Pelay

LLEIDAHOBBY

97

 

 

 

 

 

12

Carlos Cantarelo

POC ESME SLOT TEAM

97

 

 

 

 

 

13

Angel Vidal

POC ESME SLOT TEAM

97

 

 

 

 

 

14

David Mensa

SLOT SIDAMON

93

 

 

 

 

 

15

Francesc Franquesa

MESTRE CARRERA

81

 

 

 

 

 

16

Joan Manel Pelay

LLEIDAHOBBY

75

 

 

 

 

 

17

Jordi Vidal

TAMASLOT-CASA JUANTXO

74

 

 

 

 

 

18

Joaquim Mora

TAMASLOT-CASA JUANTXO

72

 

 

 

 

 

19

Nil Bonet

SLOT SIDAMON

70

 

 

 

 

 

20

Jordi Bergada

SLOT VINAIXA

67

 

 

 

 

 

21

David Pelegri

LLEIDAHOBBY

65

 

 

 

 

 

22

German Gamazo

SLOT SIDAMON

64

 

 

 

 

 

23

Oscar Serra

SLOT MANGUES

61

 

 

 

 

 

24

Joan Carles Bonet

SLOT SIDAMON

59

 

 

 

 

 

25

J.Carles Mele

MOLLERUSSA SLOT RACING

58

 

 

 

 

 

26

Agusti Mangues

SLOT MANGUES

57

 

 

 

 

 

27

Borja Pajares

TAMASLOT-CASA JUANTXO

55

 

 

 

 

 

28

Jaume Torruella

LLEIDAHOBBY

55

 

 

 

 

 

29

Javier Abadia

Gas a Fondo

55

 

 

 

 

 

30

Marta Dalmau

SLOT MANGUES

54

 

 

 

 

 

31

Sergi Felis

LLEIDAHOBBY

53

 

 

 

 

 

32

Javier Otin

TAMASLOT-CASA JUANTXO

50

 

 

 

 

 

33

Ismael Catalan

FRAGA SLOT RACING

50

 

 

 

 

 

34

Oscar Inglada

SLOT SIDAMON

48

 

 

 

 

 

35

Pedro Casado

Gas a Fondo

47

 

 

 

 

 

36

Txomin Almuzara

TAMASLOT-CASA JUANTXO

46

 

 

 

 

 

37

Toñi Arrabal

Gas a Fondo

45

 

 

 

 

 

38

Jose Luis Perolet

TAMASLOT-CASA JUANTXO

39

 

 

 

 

 

39

JMª Ferran

SLOT MANGUES

38

 

 

 

 

 

40

Javier Gallus

TAMASLOT-CASA JUANTXO

37

 

 

 

 

 

41

Pere Martin

MESTRE CARRERA

34

 

 

 

 

 

42

Carles Pico

CLUB SLOT VINAIXA

33

 

 

 

 

 

43

Joan Pelay

LLEIDAHOBBY

32

 

 

 

 

 

44

Eduard Felis

LLEIDAHOBBY

32

 

 

 

 

 

45

Raul Valls

MESTRE CARRERA

31

 

 

 

 

 

46

Sara Risco

Gas a Fondo

30

 

 

 

 

 

47

Agusti Mestre

MESTRE CARRERA

24

 

 

 

 

 

48

Esteban Babot

SLOT RIBAGORZA

22

 

 

 

 

 

49

Lluis Inglada

SLOT SIDAMON

22

 

 

 

 

 

50

Edgar Catalan

FRAGA SLOT RACING

22

 

 

 

 

 

51

Albert Vidal

TAMASLOT-CASA JUANTXO

20

 

 

 

 

 

52

Santiago Risco

Gas a Fondo

20

 

 

 

 

 

53

Flavio Larroya

Gas a Fondo

19

 

 

 

 

 

54

Ruben Garrido

SLOT MANGUES

18

 

 

 

 

 

55

Jorge Perez

LLEIDAHOBBY

18

 

 

 

 

 

56

Victor Lostao

TAMASLOT-CASA JUANTXO

18

 

 

 

 

 

57

Ernest Seriol

LLEIDAHOBBY

17

 

 

 

 

 

58

Oscar Ardiaca

TAMASLOT-CASA JUANTXO

16

 

 

 

 

 

59

Quin Mir

Gas a Fondo

16

 

 

 

 

 

60

Santi Herreros

PONTS SLOT

15

 

 

 

 

 

61

Xavi Mas

MESTRE CARRERA

15

 

 

 

 

 

62

Rosendo Marti

SLOT RIBAGORZA

15

 

 

 

 

 

63

Pascual Sanchez

LLEIDAHOBBY

15

 

 

 

 

 

64

Antonio Mancheño

TAMASLOT-CASA JUANTXO

14

 

 

 

 

 

65

Jesus Alzamura

TAMASLOT-CASA JUANTXO

13

 

 

 

 

 

66

Francesc Estebanez

CLUB SLOT VINAIXA

13

 

 

 

 

 

67

Antonio Guardia

MESTRE CARRERA

13

 

 

 

 

 

68

Javier Olmo

SLOT RIBAGORZA

13

 

 

 

 

 

69

Sergi Regol

SLOT MANGUES

12

 

 

 

 

 

70

Jordi Font

SLOT RIBAGORZA

12

 

 

 

 

 

71

Quim Pico

CLUB SLOT VINAIXA

12

 

 

 

 

 

72

David Perolet

TAMASLOT-CASA JUANTXO

11

 

 

 

 

 

73

Albert Roma

MESTRE CARRERA

11

 

 

 

 

 

74

Cesar Fontdevila

SLOT RIBAGORZA

11

 

 

 

 

 

75

Marcel Martin

MESTRE CARRERA

10

 

 

 

 

 

76

Jordi Barbero

MESTRE CARRERA

10

 

 

 

 

 

77

Roberto Sole

SLOT RIBAGORZA

10

 

 

 

 

 

78

Mario Novials

Gas a Fondo

10

 

 

 

 

 

79

Arnau Seriol

LLEIDAHOBBY

9

 

 

 

 

 

80

Joan Fort

CLUB SLOT VINAIXA

9

 

 

 

 

 

81

Jose Antonio Torres

MESTRE CARRERA

9

 

 

 

 

 

82

Marc Gros               

Gas a Fondo

9

 

 

 

 

 

83

Sergi Plaza

SLOT MANGUES

8

 

 

 

 

 

84

Alvaro Novials

Gas a Fondo

8

 

 

 

 

 

85

Ivan Casado

Gas a Fondo

8

 

 

 

 

 

86

David Anson

TAMASLOT-CASA JUANTXO

7

 

 

 

 

 

87

Gerard Gine

Gas a Fondo

7

 

 

 

 

 

88

Ian Guillen

Gas a Fondo

7

 

 

 

 

 

89

Israel Fernandez

LLEIDAHOBBY

6

 

 

 

 

 

90

Carla Vicens

MESTRE CARRERA

6

 

 

 

 

 

91

Andreu Sansa

LLEIDAHOBBY

5

 

 

 

 

 

92

Adrian Montilla

FRAGA SLOT RACING

5

 

 

 

 

 

93

Adria Martin

SLOT RIBAGORZA

5

 

 

 

 

 

94

Juan A Demur

SLOT RIBAGORZA

5

 

 

 

 

 

95

Pol Sarlé

CLUB SLOT VINAIXA

4

 

 

 

 

 

96

Andreu Castella

MOLLERUSSA

3

 

 

 

 

 

97

Jesus Demur

SLOT RIBAGORZA

3

 

 

 

 

 

98

Oscar Llovera

MESTRE CARRERA

2

 

 

 

 

 

99

Victor Llorvera

MESTRE CARRERA

2

 

 

 

 

 

100

Aitor Rubio

Gas a Fondo

2

 

 

 

 

 

101

Josep Pinos

MOLLERUSSA

1

 

 

 

 

 

102

Jorge Otin

TAMASLOT-CASA JUANTXO

1

 

 

 

 

 

103

Jonathan Pascual

Gas a Fondo

1

 

 

 

 

 

104

Gonzalo Novials

Gas a Fondo

1

 

 

 

 

 

105

Jose Luis Gine

Gas a Fondo

1

 

 

 

 

 

106

Alvaro Badia

Gas a Fondo

1

 

 

 

 

 

107

Alex Morales

Gas a Fondo

1

 

 

 

 

 

108

Dario Estudillo

Gas a Fondo

1

 

 

 

 

 

109

Arturo Pascual

Gas a Fondo

1

 

 

 

 

 

110

Lucia Mir

Gas a Fondo

1

 

 

 

 

 

111

Blas Vidal

Poc esme slot

1

 

 

 

 

 

112

Sergi Mir

Gas a Fondo

1

 

 

 

 

 

113

Juan Guillem

Gas a Fondo

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Clasificacion por victorias en cada categoria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1º DIV

2º DIV

3º DIV

4º DIV

 

TOTAL

1

Cristian Gene

LLEIDAHOBBY

5

0

0

0

 

5

2

Jaume Ortis

LLEIDAHOBBY

3

0

0

0

 

3

3

Carlos Cantarelo

POC ESME SLOT TEAM

1

2

0

0

 

3

4

Cesar Mendez

SLOT RIBAGORZA

1

0

0

0

 

1

5

Francesc Franquesa

MESTRE CARRERA

1

0

0

0

 

1

6

Nil Bonet

SLOT SIDAMON

0

2

0

0

 

2

7

Angel Vidal

POC ESME SLOT TEAM

0

2

0

0

 

2

8

Oscar Fuensanta

LLEIDAHOBBY

0

1

1

0

 

2

9

Josep Pelay

LLEIDAHOBBY

0

1

0

0

 

1

10

Agusti Mangues

SLOT MANGUES

0

1

0

0

 

1

11

German Gamazo

SLOT SIDAMON

0

1

0

0

 

1

12

Txomin Almuzara

TAMASLOT-CASA JUANTXO

0

1

0

0

 

1

13

Joaquim Mora

TAMASLOT-CASA JUANTXO

0

0

2

0

 

2

14

Jose Lopez

POC ESME SLOT TEAM

0

0

1

3

 

4

15

Javi Abadia

Gas a Fondo Fraga

0

0

1

1

 

2

16

Marta Dalmau

SLOT MANGUES

0

0

1

0

 

1

17

Ruben Silva

LLEIDAHOBBY

0

0

1

0

 

1

18

Agusti Mestre

MESTRE CARRERA

0

0

1

0

 

1

19

Santi Herreros

PONTS SLOT

0

0

1

0

 

1

20

Oscar Inglada

MOLLERUSSA

0

0

1

0

 

1

21

Esteban Babot

SLOT RIBAGORZA

0

0

1

0

 

1

22

Pedro Casado

Gas a Fondo Fraga

0

0

0

2

 

2

23

JMª Ferran

SLOT MANGUES

0

0

0

1

 

1

24

Pascual Sanchez

LLEIDAHOBBY

0

0

0

1

 

1

25

Rosendo Marti

Gas a Fondo Fraga

0

0

0

1

 

1

26

Carles Pico

CLUB SLOT VINAIXA

0

0

0

1

 

1

27

Xavi Mas

MESTRE CARRERA

0

0

0

1

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Clasificación Final con asignación de puntos por victoria y por categoria (4-3-2-1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1º DIV

2º DIV

3º DIV

4º DIV

 

TOTAL

1

Cristian Gene

LLEIDAHOBBY

5

0

0

0

 

20

2

Jaume Ortis

LLEIDAHOBBY

3

0

0

0

 

12

3

Carlos Cantarelo

POC ESME SLOT TEAM

1

2

0

0

 

10

4

Nil Bonet

SLOT SIDAMON

0

2

0

0

 

6

5

Angel Vidal

POC ESME SLOT TEAM

0

2

0

0

 

6

6

Oscar Fuensanta

LLEIDAHOBBY

0

1

1

0

 

5

7

Jose Lopez

POC ESME SLOT TEAM

0

0

1

3

 

5

8

Cesar Mendez

SLOT RIBAGORZA

1

0

0

0

 

4

9

Francesc Franquesa

MESTRE CARRERA

1

0

0

0

 

4

10

Joaquim Mora

TAMASLOT-CASA JUANTXO

0

0

2

0

 

4

11

Josep Pelay

LLEIDAHOBBY

0

1

0

0

 

3

12

Agusti Mangues

SLOT MANGUES

0

1

0

0

 

3

13

German Gamazo

SLOT SIDAMON

0

1

0

0

 

3

14

Txomin Almuzara

TAMASLOT-CASA JUANTXO

0

1

0

0

 

3

15

Javi Abadia

Gas a Fondo Fraga

0

0

1

1

 

3

16

Marta Dalmau

SLOT MANGUES

0

0

1

0

 

2

17

Ruben Silva

LLEIDAHOBBY

0

0

1

0

 

2

18

Agusti Mestre

MESTRE CARRERA

0

0

1

0

 

2

19

Santi Herreros

PONTS SLOT

0

0

1

0

 

2

20

Oscar Inglada

MOLLERUSSA

0

0

1

0

 

2

21

Esteban Babot

SLOT RIBAGORZA

0

0

1

0

 

2

22

Pedro Casado

Gas a Fondo Fraga

0

0

0

2

 

2

23

JMª Ferran

SLOT MANGUES

0

0

0

1

 

1

24

Pascual Sanchez

LLEIDAHOBBY

0

0

0

1

 

1

25

Rosendo Marti

Gas a Fondo Fraga

0

0

0

1

 

1

26

Carles Pico

CLUB SLOT VINAIXA

0

0

0

1

 

1

27

Xavi Mas

MESTRE CARRERA

0

0

0

1

 

1

 

 

 

 

 

.

LLEIDASLOT.CAT     NINCO Cup      Classificacions 2011

Actualitzat:  dimarts, 13 / maig / 2014 00:23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1ª DIVISION

 

 

 

 

 

LLH

SID

FRA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Cristian Gene

LLEIDAHOBBY

A

A

A

 

15

11

13

 

39

2

Sergi Balcells

SLOT SIDAMON

A

A

A

 

10

13

10

 

33

3

Josep Pelay

LLEIDAHOBBY

B

A

A

 

11

9

12

 

32

4

Juan Bosch

SLOT SIDAMON

A

A

A

 

9

10

11

 

30

5

Jaume Ortis

LLEIDAHOBBY

A

A

A

 

13

15

0

 

28

6

Carlos Cantarelo

POC ESME SLOT TEAM

B

B

A

 

0

6

15

 

21

7

Cesar Mendez

SLOT RIBAGORZA

A

A

A

 

12

4

0

 

16

8

Francesc Franquesa

MESTRE CARRERA

B

A

A

 

8

7

0

 

15

9

Nil Bonet

SLOT SIDAMON

B

B

A

 

0

12

0

 

12

10

German Gamazo

SLOT SIDAMON

B

B

A

 

0

8

0

 

8

11

Oscar Serra

SLOT MANGUES

A

A

A

 

7

0

0

 

7

12

Borja Pajares

TAMASLOT-CASA JUANTXO

B

B

A

 

0

5

0

 

5

13

Joan Carles Bonet

SLOT SIDAMON

B

A

A

 

0

0

0

 

0

14

Agusti Mangues

SLOT MANGUES

B

A

A

 

0

0

0

 

0

15

J.Carles Mele

MOLLERUSSA SLOT RACING

C

B

A

 

0

0

0

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2ª DIVISION

 

 

 

 

 

LLH

SID

FRA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Angel Vidal

POC ESME SLOT TEAM

B

A

B

 

11

15

15

 

41

2

Jose Lopez

POC ESME SLOT TEAM

D

C

B

 

13

11

13

 

37

3

Oscar Fuensanta

LLEIDAHOBBY

D

C

B

 

15

10

10

 

35

4

Jordi Vidal

TAMASLOT-CASA JUANTXO

A

A

B

 

12

12

11

 

35

5

Maria Rosa Sanfeliu

SLOT SIDAMON

D

C

B

 

9

13

7

 

29

6

Javier Montull

POC ESME SLOT TEAM

C

B

B

 

10

6

12

 

28

7

David Mensa

SLOT SIDAMON

D

C

B

 

4

9

9

 

22

8

Joan Manel Pelay

LLEIDAHOBBY

D

C

B

 

7

4

8

 

19

9

Jordi Bergada

CLUB SLOT VINAIXA

C

B

B

 

5

5

5

 

15

10

Jose Luis Perolet

TAMASLOT-CASA JUANTXO

B

B

B

 

8

7

0

 

15

11

David Pelegri

LLEIDAHOBBY

C

B

B

 

3

2

6

 

11

12

Javier Otin

TAMASLOT-CASA JUANTXO

D

C

B

 

6

3

0

 

9

13

Txomin Almuzara

TAMASLOT-CASA JUANTXO

B

B

B

 

0

8

0

 

8

14

Raul Valls

MESTRE CARRERA

A

A

B

 

0

0

0

 

0

15

Marta Dalmau

SLOT MANGUES

C

B

B

 

0

0

0

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3ª DIVISION

 

 

 

 

 

LLH

SID

FRA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Ruben Silva

LLEIDAHOBBY

D

D

C

 

15

13

13

 

41

2

Javier Abadia

Gas a Fondo

D

D

C

 

13

12

15

 

40

3

Oscar Inglada

SLOT SIDAMON

D

D

C

 

10

15

12

 

37

4

Jaume Torruella

LLEIDAHOBBY

D

D

C

 

11

10

11

 

32

5

Joaquim Mora

TAMASLOT-CASA JUANTXO

C

C

C

 

12

11

0

 

23

6

Carles Pico

CLUB SLOT VINAIXA

D

D

C

 

0

9

9

 

18

7

Eduard Felis

LLEIDAHOBBY

D

D

C

 

8

0

10

 

18

8

Sergi Felis

LLEIDAHOBBY

C

C

C

 

9

8

0

 

17

9

Lluis Inglada

SLOT SIDAMON

D

D

C

 

7

7

0

 

14

10

Joan Pelay

LLEIDAHOBBY

D

D

C

 

0

0

8

 

8

11

Agusti Mestre

MESTRE CARRERA

B

C

C

 

0

0

0

 

0

12

Esteban Babot

SLOT RIBAGORZA

B

C

C

 

0

0

0

 

0

13

Pere Martin

MESTRE CARRERA

C

C

C

 

0

0

0

 

0

14

Xavi Mas

MESTRE CARRERA

D

D

C

 

0

0

0

 

0

15

Rosendo Marti

SLOT RIBAGORZA

D

D

C

 

0

0

0

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4ª DIVISION

 

 

 

 

 

LLH

SID

FRA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Pedro Casado

Gas a Fondo

D

D

D

 

12

15

15

 

42

2

Toñi Arrabal

Gas a Fondo

D

D

D

 

11

11

12

 

34

3

Ismael Catalan

FRAGA SLOT RACING

D

D

D

 

10

13

9

 

32

4

Javier Gallus

TAMASLOT-CASA JUANTXO

D

D

D

 

13

10

0

 

23

5

Sara Risco

Gas a Fondo

D

D

D

 

0

8

10

 

18

6

Santiago Risco

Gas a Fondo

D

D

D

 

0

9

8

 

17

7

Pascual Sanchez

LLEIDAHOBBY

D

D

D

 

15

0

0

 

15

8

Quin Mir

Gas a Fondo

D

D

D

 

0

4

11

 

15

9

Flavio Larroya

Gas a Fondo

D

D

D

 

0

0

13

 

13

10

Quim Pico

CLUB SLOT VINAIXA

D

D

D

 

0

12

0

 

12

11

Victor Lostao

TAMASLOT-CASA JUANTXO

D

D

D

 

9

2

0

 

11

12

Ivan Casado

Gas a Fondo

D

D

D

 

8

0

0

 

8

13

Oscar Ardiaca

TAMASLOT-CASA JUANTXO

D

D

D

 

0

7

0

 

7

14

Edgar Catala

Gas a Fondo

D

D

D

 

0

0

7

 

7

15

Ian Guillen

Gas a Fondo

D

D

D