.

 


  Slot

.

.

.

 

@LLEIDASLOT  -  RESISLLEIDA

@AITONATV - @DAYTONACATs

DIRECTE Cursa

..

CAMS

.

TV

Aitona.TV         Daytona.CAT

 2

 4

.

Aitona.TV

.

.

CRONO OFICIAL

 

 

 

 

 

 

Index

  .SLOT

.

. i-TERRITORIAL

 

LLEIDASLOT

Assoc.Territ.Slot Terres LLeida

.

 iSLOT - COMPETI

CAP DE SETMANA

ESCUDERIES - CLUBS

CLASSIFICACIONS

...

WhatsApp

651556271

..

 iTerritorial

     F1  -   GT Scal          24

     i-Clubs GT Scal        24

     LMP Int-Prov          32

.

 lleidaslot-24

     GT - CLĀSSICS I-IV-VI

.

 lleidaslot-32

     LMP Individual

.

 resislleida-32

  Saleen 1:32

     Arrow Saleen

     Fruitona Grand Prix

.

 Elite Slot

     F1   -  GT Scal        1:24

     LMP  -  SALEEN     1:32

.

 Passion Slot

     NSR Resistance   1:32

.

 F1 Catalunya

  Única:  26-27-28/09/2014 - 1:24

.

.

  Le Mans  Endurance

     RESIST  GT Scaleauto

.

REGLAMENTS

1:24 / 1:32

.

.

 

.

  PROMOCIĶ CURSES

   Clubs - Escuderies LLEIDASLOT

.

 RESISCAT 1:32

 .

 UTILITATS Online

CRONO - CALCUL - SORTEIG

  

No Sound  -  Sound

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.E.C.A.

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc

"CECA"  -  Socis

     INSCRIPCIONS - Inscrits

     Scorpius Slot

       SLOT OCASIĶ !!!      

.

.

SLOT

Aitona.

Aitona Slot Center

.

DAYTONA.CAT

.

CAMS   Situaciķ

Noticies Aitona

Classif. Curses

Sortejos

INSCRIPCIONS - Inscrits

LLoguer CIRCUITS

.

    SLOT OCASIĶ !!!   

  .

  Circuits

    DAYTONA.CAT-1

.

    DAYTONA.CAT-2

..

    DAYTONA.CAT-3

. ..

    DAYTONA.CAT-4

.

  CAMP. ESPAŅA '08 

     ISRA WORLD'S       

    SLOTMAP AECAS  

 

 SPONSORS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------

 

 

 

 

. FutSal

 

 

 

 

---------------------

 

 

OCI

ESPORT

TV

 

-----------------------------

 

.

C.E. AITONENC

DAYTONA .CAT

..

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc "CECA"

..

  Directe.Cat

  El Temps - Catalunya

  El Temps - Aitona  CAT

  El Temps - Aitona  ESP

  El Termķmetre

  Meteo.Cat

.

.

.

Aitona.TV

..

ESCOLES ESPORTIVES

Minilleida.Cat

.

  AITONA.TV

  ATLETISME

  AUTOMODELISME R.C.

  BĀSQUET

  BIKE TRIAL

  BILLAR

  CICLISME

  DARDS

  ESCACS

  ESPLAI 9enre9

  HANDBOL

  FUTBOL - FUTBOL-7

  FUTBOL SALA

  FUTBOL SALA SEGRIĀ

  FUTBOL TV

  FUTSALCAT

  FUTBOLÍ

  PATINATGE

  PESCA Esportiva

  POCKETS

  SALA MULTIJOCS

  SLOT - Scalextric

  TENNIS

  TENNIS TAULA

  WEB CAMS

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals

Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

..

 

 

 

 

----------------------

 

 

 

 

 

.

Aitona.TV

 

 

escalerasarellano.com

 

.

 

 

File:Escut d'Aitona.svg

.

LINKS-COL.LAB.

.

DAYTONACAT

e-mails  -  Links

..

Qui i on Som? 

 

C.E. AITONENC

25182-AITONA

(LLeida) -Segriā-

Catalunya - Spain

daytona.cat@gmail.com

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

www.jllinas.cat

daytona.cat@gmail.com

llinas.cat@gmail.com

 

 

 

CAMPIONAT DE RESISTČNCIA LLEIDA-HUESCA - RESISLLEIDA - SLOT - SCX - RESIS-LLEIDA

Actualitzada: 13/05/2014

Competicions (click)

 

RESISLLEIDA

 

 

 

 

 

 

Edicions:

RESISLLEIDA:    Edicions   2004 - 20052006 - 20072008 - 2009 - 2010 - 20112012 - 2013 - 2014

RESISLLEIDA:    Clubs-Escuderies  -  Calendari Inscrits Curses  -  Classificacions

2004

Calendari - Dates - Clubs - Responsables

 

Data

Durac

Lloc

Organitzador

 

Telefon

e-mail

1

Maig - 16

12 h

AG.MESTRE (Lleida)

SLOT MESTRE

Agusti Mestre

973-201000

mestre@agustimestre.com

2

Juny - 12

4 h

LLEIDA-HOBBY

LLEIDA-HOBBY

Cristian Genč

616-064317

Fax: 973-288187

3

Juliol 3/4

6 h

BALAGUER (Lleida)

SLOT BALAGUER

Ferran Vallejo

610-210026

fernando.vallejo@primagaz.es

4

Agost - 7/8

4 h

TALEIA (Lleida)

SLOT TALEIA

Albert Panades

629-577821

 

5

Setb.19/20

6 h

BINACED (Huesca)

Juan Vila Gias

Juan Vila Gias

 669-337697 

 

6

Octubr.3/4

6 h

ZAIDIN (Huesca)

Miquel Ibarz

Miquel Ibarz

 646-653433 

 

7

Novemb-28

12 h

DAYTONA SLOT CENTER

lleidaslot.com

Joaquim Llinās

657-273717

lleidaslot@hotmail.com

 

Reglamentaciķ:   www.RESISCAT.com

Sistema de Puntuaciķ per Equips i Individual: 12-10-8-7-6-5-4-3-2-1 i la resta 1 Punts.

Pole Individal:  1,  0,75,  0,50 Punts.

 

ASSOCIACIĶ DE CLUBS D' SLOT COMARQUES DE LLEIDA

www.lleidaslot.com/resislleida.htm

e-mail:   resislleida@hotmail.com

 

Nota:    Inscripcions PREVIES (el DIMECRES abans de cada cursa)

 Preu:   20/30 € Equip  (depent de les Hores de Cursa)

 

En aquesta Pāgina hi podreu trovar les classificacions i les incidčncies d'aquest Campionat

Per a qualsevol consulta podeu trucar al telefon 657-273717 o fer un e-mail a l'adreįa

resislleida@hotmail.com

 

Altres Competicions

 

Circuit DAYTONA - Aitona Slot Center, 28 de Novembre de 2004,

on es disputā la darrera prova del  RESISLLEIDA 2004

 

Classificacions FINALS de les 12 hores d' AITONA 2004 (28-Novembre-2004):

 

Daytona-Slot.com - 12 h.

 28-Nov

 

 

 

 

 

CLASSIFICATŌRIES

 

 

 

Pista 10

TOTAL

Millor

Nm

EQUIPS

COTXE

Marca

LLOC

POLE

VOLTES

V.R.

28

CAPITĀ ENCIAM

AUDI R8C

Slot.it

LLEIDA-ZAIDIN-ALAMUS

12,22

2934,00

11,16

25

LLEIDA-HOBBY

LOLA

Fly

LLEIDA

11,57

2916,34

11,20

23

SLOT BALAGUER-1

NISSAN R-390

Reprotec

BALAGUER

11,93

2799,02

11,28

21

SLOT BALAGUER-2

AUDI R8C

Slot.it

BALAGUER

12,35

2759,26

11,21

26

CST & CRC

AUDI R8C

Slot.it

LLEIDA 

11,63

2721,01

11,04

27

BINACED-LLEIDA

AUDI R8C

Slot.it

BINACED-LLEIDA

12,21

2595,20

11,22

22

DAYTONA-SLOT.COM

AUDI R8C

Slot.it

AITONA

12,53

2589,20

11,12

24

MESTRE CARRERA

AUDI R8C

Slot.it

LLEIDA

11,75

2587,24

11,13

 

Diferents instantānies de la darrera prova del RESISLLEIDA 2004, cel.lebrat a les instal.lacions del  AITONA SLOT CENTER:

 

 

Classificacions RESISLLEIDA 2004

 

CLASSIFICACIONS GENERALS FINALS:

 

Resislleida 2004

Duraciķ:

12h-1,5

4 h

6 h

4 h

6 h

6 h

12h-1,5

 

Coefic.

 

INDIVIDUAL

 

 

16-Maig

12-Juny

3-Juliol

7-Agost

19-Setb

3-Octb

28-Nov

VR

TOTAL

Nm.

Pilot

Equip

Lloc

Mestre

Hobby

Balaguer

Taleia

Binaced

Zaidin

Aitona

 

PUNTS

 

SEGURA PEREZ, CARLOS

CAPITĀ ENCIAM

ALAMÚS

12

 

 

12

12

12

12

2,75

74,75

 

IBARZ IBARZ, MIQUEL

CAPITĀ ENCIAM

ZAIDIN (HU)

12

 

8

 

12

12

12

0,75

68,75

 

SANSA, ANDREU

LLEIDA-HOBBY

LLEIDA

 

12

12

 

8

10

10

2,75

59,75

 

GENČ, CRISTIAN

LLEIDA-HOBBY

LLEIDA

 

12

12

 

8

10

10

1,75

58,75

 

COGUL, ALBERT

CAPITĀ ENCIAM

LLEIDA

12

8

 

 

12

 

12

 

56,00

 

ALCANTARA CRUZ, CARLES

SLOT BALAGUER-1

BALAGUER

7

10

7

 

 

6

8

1

46,50

 

ALTISENT, JOSEP

SLOT BALAGUER-1

BALAGUER

7

10

 

 

6

6

8

 

44,50

 

TORRES, RICARD

SLOT BALAGUER-2

BALAGUER

 

6

10

7

 

8

7

0,5

42,00

 

VALLEJO, FERNANDO

SLOT BALAGUER-2

BALAGUER

 

6

10

7

 

8

7

 

41,50

 

MATEU PROFITĶS, MANEL

SLOT BALAGUER-1

BALAGUER

7

10

7

 

 

 

8

 

39,50

 

LLOP PIQUČ, RAMON

MESTRE-CARRERA

LLEIDA

10

3

 

 

7

4

3

1,25

34,75

 

ROMA PIRE, ALBERT

BINACED-LLEIDA

ALMENAR

8

5

5

5

 

 

5

 

34,50

 

VALLS, RAÜL

BINACED-LLEIDA

LLEIDA

8

5

5

 

 

3

5

1

33,50

 

MESTRE GORNE, AGUSTI

MESTRE-CARRERA

LLEIDA

10

3

 

 

7

4

3

 

33,50

 

VILA GIAS, JUAN

BINACED-LLEIDA

BINACED (HU)

8

5

5

5

4

 

 

 

31,00

 

PANADES TOCINO, ALBERT

CST & CRC

LLEIDA

 

 

 

10

10

 

6

1

30,00

 

MARTI, JORDI

CST & CRC

LLEIDA

 

 

 

10

10

 

6

 

29,00

 

IGLESIAS GIL, PABLO

SLOT TALEIA

LLEIDA

 

 

 

12

5

5

 

0,75

22,75

 

MAS CASTILLO, XAVIER

MESTRE-CARRERA

LLEIDA

10

3

 

 

 

 

 

 

18,00

 

ORTIZ, XAVIER

SLOT BALAGUER-2

BALAGUER

 

6

 

 

 

 

7

 

16,50

 

LOZANO, JOSEP

BINACED-LLEIDA

LLEIDA

 

 

 

5

4

 

5

 

16,50

 

ZURITA, JORDI

RAL.LI CERVERA

CERVERA

 

 

 

6

 

 

6

1

16,00

 

CORNADO ROCA, IVAN

AITONA-LLEIDA

AITONA

6

 

 

 

 

 

4

 

15,00

 

CEREZA, XAVIER

LLEIDA-HOBBY

LLEIDA

 

12

 

 

 

 

 

0,5

12,50

 

LAW, EDDY

PETIT SLOT TEAM

LLEIDA

6

2

 

 

 

 

 

 

11,00

 

ESTELLER, FERRAN

SLOT TALEIA

LLEIDA

 

 

 

 

5

5

 

 

10,00

 

PERALTA, VICTORIANO

AITONA-LLEIDA

LLEIDA

6

 

 

 

 

 

 

 

9,00

 

REYES, JOAQUIN

EFAS FRAGA

FRAGA

5

 

 

 

 

 

 

 

7,50

 

RISCO ARIBAU, SANTI

EFAS FRAGA

FRAGA

5

 

 

 

 

 

 

 

7,50

 

RISCO AMIGĶ, SANTI

EFAS FRAGA

FRAGA

5

 

 

 

 

 

 

 

7,50

 

ENFONT, ORIOL

CAT SLOT

LLEIDA

 

7

 

 

 

 

 

 

7,00

 

ALONSO, ALBERT

CAT SLOT

LLEIDA

 

7

 

 

 

 

 

 

7,00

 

CAPELL VIVES, FRANCESC

DAYTONA-SLOT.COM

AITONA

 

 

 

 

 

 

4

0,75

6,75

 

DOMINGO, JUAN CARLOS

SLOT BALAGUER-3

BALAGUER

 

 

6

 

 

 

 

 

6,00

 

CODINA, MARTA

RAL.LI CERVERA

LLEIDA

 

 

 

6

 

 

 

 

6,00

 

CALZADA SANCHEZ EDUARD

DAYTONA-SLOT.COM

AITONA

 

 

 

 

 

 

4

 

6,00

 

PEROLET, J.L.

TAMSLOT

LLEIDA

 

4

 

 

 

 

 

 

4,00

 

TXOMIN

TAMSLOT

LLEIDA

 

4

 

 

 

 

 

 

4,00

 

MONTURIOL, ALEIX

PETIT SLOT TEAM

LLEIDA

 

2

 

 

 

 

 

 

2,00

 

ALONSO, GERARD

CAT SLOT

LLEIDA

 

 

 

 

 

 

 

 

0,00

 

 

Resislleida 2004

Duraciķ:

12h-1,5

4 h

6 h

4 h

6 h

6 h

12h-1,5

Coefic.

  Classif.  EQUIPS

16-Maig

12-Juny

3-Juliol

7-Agost

19-Setb

3-Octb

28-Nov

TOTAL

EQUIP

Lloc

Mestre

Hobby

Balaguer

Taleia

Binaced

Zaidin

Aitona

PUNTS

CAPITĀ ENCIAM

LLEIDA

12

 

8

 

12

12

12

68,00

LLEIDA-HOBBY

LLEIDA

 

12

12

 

8

10

10

57,00

SLOT BALAGUER-1

BALAGUER

7

10

7

 

 

6

8

45,50

SLOT BALAGUER-2

BALAGUER

 

6

10

7

 

8

7

41,50

BINACED-LLEIDA

BINAC-LLEIDA

8

5

5

5

 

 

5

34,50

MESTRE-CARRERA

LLEIDA

10

3

 

 

7

4

3

33,50

CST & CRC

LLEIDA

 

 

 

10

10

 

6

29,00

SLOT TALEIA

LLEIDA

 

 

 

12

5

5

 

22,00

AITONA-LLEIDA

AITONA-LLEIDA

6

 

 

 

 

 

 

9,00

EFAS FRAGA

FRAGA

5

 

 

 

 

 

 

7,50

CAT SLOT

LLEIDA

 

7

 

 

 

 

 

7,00

DAYTONA-SLOT.COM

AITONA

 

 

 

 

 

 

4

6,00

RAL.LI CERVERA

CERVERA

 

 

 

6

 

 

 

6,00

SLOT BALAGUER-3

BALAGUER

 

 

6

 

 

 

 

6,00

TAMSLOT

LLEIDA

 

4

 

 

 

 

 

4,00

GRAUS-ALMENAR

GRAUS-ALM

 

 

 

 

3

 

 

3,00

SLOT TAMARITE

TAMARITE

 

 

 

 

2

 

 

2,00

PETIT SLOT TEAM

LLEIDA

 

2

 

 

 

 

 

2,00

 

RESISLLEIDA  2004

Campionat Provincial de Lleida de Resistencia Slot-Scalextric