.

 


  Slot

.

.

.

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc

"CECA"  -  Socis

 

@LLEIDASLOT  -  RESISLLEIDA

@AITONATV - @DAYTONACATs

DIRECTE Cursa

..

CAMS

.

Aitona.TV         Daytona.CAT

 2

 4

.

Aitona.TV

.

.

Index  .SLOT

.

LLEIDASLOT

Assoc.Territ.Slot Terres LLeida

.

 iSLOT - COMPETI

CAP DE SETMANA

ESCUDERIES - CLUBS

CLASSIFICACIONS

...

WhatsApp

651556271

.

.

   i-Territorial

     LMP Int-Prov        1:32

     F1  Supercup         1:24

     GT Scal ACS           1:24

.

.

   LLeidaslot-24

     F1-GT-Scal-Class

    ELITE Slot G.P.

     F1 - GT Scaleauto

.

.

   LLeidaslot-32

    LMP Individual

    ELITE Slot G.P.

     LMP - Saleen Single Cup

  Saleen  1:32

    Resislleida SALEEN

     Arrow Saleen Indv/Equips

     Fruitona Grand Prix

    Passion Slot

     Resistències 3h  1:32

.

.

.

 F1 Catalunya

  Única:  26-27-28/09/2014 - 1:24

.

.

  IBB  Endurance

  RESIST  GT Scaleauto

.

   REGLAMENTS

1:24  /  1:32

.

.

 

.

  PROMOCIÓ CURSES

   Clubs - Escuderies LLEIDASLOT

.

 RESISCAT 1:32

 .

 ALTR.COMPETIS.

     Velocitat, Rally, Raid

     Circuits LLEIDA / HUESCA

     Calendaris Competició

     Classificacions

     Reglaments

.

 UTILITATS Online

CRONO - CALCUL - SORTEIG

  

No Sound  -  Sound

.

     INSCRIPCIONS - Inscrits

     Slot MAP 

     Scorpius Slot

       SLOT OCASIÓ !!!      

.

.

SLOT

Aitona.

Aitona Slot Center

.

DAYTONA.CAT

.

CAMS   Situació

Noticies Aitona

Classif. Curses

Sortejos

INSCRIPCIONS - Inscrits

LLoguer CIRCUITS

.

    SLOT OCASIÓ !!!   

  .

  Circuits

    DAYTONA.CAT-1

.

    DAYTONA.CAT-2

..

    DAYTONA.CAT-3

. ..

    DAYTONA.CAT-4

.

  CAMP. ESPAÑA '08 

     ISRA WORLD'S       

    SLOTMAP AECAS  

 

 SPONSORS

---------------------

 

 

. FutSal

 

 

---------------------

 

 

OCI

ESPORT

TV

-----------------------------

.

C.E. AITONENC

DAYTONA .CAT

..

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc "CECA"

.

SOCIS / JUNTA

.

  Directe.Cat

  El Temps - Catalunya

  El Temps - Aitona  CAT

  El Temps - Aitona  ESP

  El Termómetre

  Meteo.Cat

.

.

.

Aitona.TV

..

ESCOLES ESPORTIVES

Minilleida.Cat

.

  AITONA.TV

  ATLETISME

  AUTOMODELISME R.C.

  BÀSQUET

  BIKE TRIAL

  BILLAR

  CICLISME

  DARDS

  ESCACS

  ESPLAI 9enre9

  HANDBOL

  FUTBOL - FUTBOL-7

  FUTBOL SALA

  FUTBOL SALA SEGRIÀ

  FUTBOL TV

  FUTSALCAT

  FUTBOLÍ

  PATINATGE

  PESCA Esportiva

  POCKETS

  SALA MULTIJOCS

  SLOT - Scalextric

  TENNIS

  TENNIS TAULA

  WEB CAMS

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals

Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

..

 

 

----------------------

 

 

 

.

Aitona.TV

 

 

escalerasarellano.com

 

.

 

 

File:Escut d'Aitona.svg

.

LINKS-COL.LAB.

.

DAYTONACAT

e-mails  -  Links

..

Qui i on Som? 

 

C.E. AITONENC

25182-AITONA

(LLeida) -Segrià-

Catalunya - Spain

daytona.cat@gmail.com

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

www.jllinas.cat

daytona.cat@gmail.com

llinas.cat@gmail.com

 

 

 

INDEX:  Aitona.TV - Atletisme - Automodelisme RC - Bàsquet - Bike Trial - Billar - Ciclisme - CulturaSport.TV - Dards - DaytonaCat - Escacs - Esplai - Futbol - Futbol.TV - Futbolí -

Futbol-Sala Federat - Futbol-Sala Lleure - Handbol - Karting-Pockets - Patinatge - Pesca Esportiva - Sala Multijocs - Slot- Scalextric - Tennis - Tennis Taula - Web Cams

ESCOLES ESPORTIVES  "C.E.AITONENC - CECA"

FUTBOL    FUTBOL SALA    HANDBOL    TENNIS    ESCACS    BÀSQUET    PATINATGE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL

FUTBLCATALUNYA.CM

FUTBOL-7  Classificacions

Calendaris - Resultats - Classificacions  2009-2010

 

 

C.E. AITONENC CECA E.F.B.S.

( Benjamins Futbol-7  GRUP 47 -  AITONA, dissabtes 12 mati )

Actualitzat:   dimecres, 05 de febrer de 2014 

 

CLASIFICIACIÓN  GRUPO 47 SEGUNDA DIVISION BENJAMIN TEMPORADA 2009-2010 

               CLASIFICACION GRUPO 47 SEGONA DIVISIÓ BENJAMÍ

 

EQUIPOS

J

G

E

P

GF

GC

P

1

   BINEFAR C.D. ''A''

26

25

1

0

177

34

76

2

C.E.AITONENC  EFBS ''B''

26

22

1

3

143

45

67

3

ESCOLA F. URGELL ''A''

24

16

2

6

98

72

50

4

IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

26

16

1

9

78

54

49

5

   EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

25

16

1

8

105

72

49

6

BALAGUER, C.F. ''B''

26

10

4

12

93

99

34

7

   LLEIDA, U.E. ''C''

25

11

1

13

65

85

34

8

PARDINYES C.F. ''A''

24

10

3

11

78

77

33

9

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

25

10

3

12

92

83

33

10

GERB, UE. ''A''

25

7

1

17

68

135

22

11

   MIG SEGRIA, C.E. ''A''

25

6

3

16

81

123

21

12

ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

23

6

2

15

61

96

20

13

   ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

24

6

1

17

74

137

19

14

   ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

26

2

0

24

43

144

6

 

 

 

  Jornada: 1  (18/10/2009)

 

 

 

   ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

5

4

BALAGUER, C.F. ''B''

   EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

9

3

ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

   ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

3

1

GERB, UE. ''A''

   BINEFAR C.D. ''A''

6

1

PARDINYES C.F. ''A''

   C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

5

0

IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

   LLEIDA, U.E. ''C''

3

2

ESCOLA F. URGELL ''A''

   MIG SEGRIA, C.E. ''A''

3

2

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

  Jornada: 2  (25/10/2009)

 

 

 

   BALAGUER, C.F. ''B''

6

1

MIG SEGRIA, C.E. ''A''

   ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

4

7

ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

   GERB, UE. ''A''

2

4

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

   PARDINYES C.F. ''A''

3

2

ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

   IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

2

4

BINEFAR C.D. ''A''

   ESCOLA F. URGELL ''A''

3

2

 C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

   ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

5

3

LLEIDA, U.E. ''C''

  Jornada: 3  (01/11/2009)

 

 

 

   BALAGUER, C.F. ''B''

6

2

ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

   ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

4

9

GERB, UE. ''A''

   EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

5

5

PARDINYES C.F. ''A''

   ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

0

5

IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

   BINEFAR C.D. ''A''

9

2

ESCOLA F. URGELL ''A''

   C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

6

1

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

   MIG SEGRIA, C.E. ''A''

5

3

LLEIDA, U.E. ''C''

Jornada: 4  (08/11/2009)

 

 

 

   ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

3

4

MIG SEGRIA, C.E. ''A''

   GERB, UE. ''A''

1

6

BALAGUER, C.F. ''B''

   PARDINYES C.F. ''A''

A

A

ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

   IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

2

0

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

   ESCOLA F. URGELL ''A''

9

0

ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

   ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

2

6

BINEFAR C.D. ''A''

   LLEIDA, U.E. ''C''

0

5

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

            

                     “A”  Partido aplazado por falta de jugadores de la ESCOLA F. RIALP

  Jornada: 5  (15/11/2009)

 

 

 

   ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

3

1

GERB, UE. ''A''

   BALAGUER, C.F. ''B''

5

4

PARDINYES C.F. ''A''

   ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

3

9

IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

   EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

2

5

ESCOLA F. URGELL ''A''

   ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

1

4

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

   BINEFAR C.D. ''A''

6

0

LLEIDA, U.E. ''C''

   MIG SEGRIA, C.E. ''A''

2

8

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

 

  Jornada: 6  (22/11/2009)

 

 

 

   GERB, UE. ''A''

4

3

MIG SEGRIA, C.E. ''A''

   PARDINYES C.F. ''A''

4

2

ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

   IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

3

1

BALAGUER, C.F. ''B''

   ESCOLA F. URGELL ''A''

4

2

ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

   ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

1

3

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

   LLEIDA, U.E. ''C''

4

3

ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

4

5

BINEFAR C.D. ''A''

 

  Jornada: 7  (29/11/2009)

 

 

 

   GERB, UE. ''A''

4

4

PARDINYES C.F. ''A''

   ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

2

4

IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

   BALAGUER, C.F. ''B''

4

5

ESCOLA F. URGELL ''A''

   ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

2

6

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

   EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

5

1

LLEIDA, U.E. ''C''

   ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

0

8

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

   MIG SEGRIA, C.E. ''A''

5

9

BINEFAR C.D. ''A''

 

  Jornada: 8  (13/12/2009)

 

 

 

   PARDINYES C.F. ''A''

8

0

MIG SEGRIA, C.E. ''A''

   IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

5

2

GERB, UE. ''A''

   ESCOLA F. URGELL ''A''

3

4

ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

   ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

4

4

BALAGUER, C.F. ''B''

   LLEIDA, U.E. ''C''

6

4

ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

   C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

5

2

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

   BINEFAR C.D. ''A''

9

0

ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

 

  Jornada: 9  (20/12/2009)

 

 

 

   PARDINYES C.F. ''A''

2

1

IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

   GERB, UE. ''A''

3

10

ESCOLA F. URGELL ''A''

   ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

5

3

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

   BALAGUER, C.F. ''B''

4

3

LLEIDA, U.E. ''C''

   ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

2

5

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

   EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

3

9

BINEFAR C.D. ''A''

   MIG SEGRIA, C.E. ''A''

9

5

ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

 

  Jornada: 10  (24/01/2010)

 

 

 

   IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

5

1

MIG SEGRIA, C.E. ''A''

   ESCOLA F. URGELL ''A''

5

2

PARDINYES C.F. ''A''

   ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

8

3

GERB, UE. ''A''

   LLEIDA, U.E. ''C''

2

3

ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

   C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

6

2

BALAGUER, C.F. ''B''

   BINEFAR C.D. ''A''

12

0

ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

   ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

3

4

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

 

  Jornada: 11  (31/01/2010)

 

 

 

   IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

4

0

ESCOLA F. URGELL ''A''

   PARDINYES C.F. ''A''

6

1

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

   GERB, UE. ''A''

2

5

LLEIDA, U.E. ''C''

   ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

2

4

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

   BALAGUER, C.F. ''B''

2

6

BINEFAR C.D. ''A''

   ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

6

4

ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

   MIG SEGRIA, C.E. ''A''

3

7

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

 

  Jornada: 12  (07/02/2010)

 

 

 

   MIG SEGRIA, C.E. ''A''

3

3

ESCOLA F. URGELL ''A''

   ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

4

1

IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

   LLEIDA, U.E. ''C''

3

0

PARDINYES C.F. ''A''

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

7

2

GERB, UE. ''A''

   BINEFAR C.D. ''A''

12

1

ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

   ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

1

6

BALAGUER, C.F. ''B''

   EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

3

2

ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

  Jornada: 13  (21/02/2010)

 

 

 

   ESCOLA F. URGELL ''A''

3

2

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

   IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

6

5

LLEIDA, U.E. ''C''

   PARDINYES C.F. ''A''

1

6

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

   GERB, UE. ''A''

2

11

BINEFAR C.D. ''A''

   ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

2

3

ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

   BALAGUER, C.F. ''B''

5

2

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

   ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

5

3

MIG SEGRIA, C.E. ''A''

  Jornada: 14  (28/02/2010)   

 

 

 

BALAGUER, C.F. ''B''

3

2

 ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

A   

A

 EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

GERB, UE. ''A''

4

1

 ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

PARDINYES C.F. ''A''

1

2

 BINEFAR C.D. ''A''

IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

1

3

 C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

ESCOLA F. URGELL ''A''

A

A

 LLEIDA, U.E. ''C''

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

3

3

 MIG SEGRIA, C.E. ''A''

 

 

 

 

 

 

 

               “A”  Partido aplazado por lluvia

 

Jornada:15  (07/03/2010) 

 

 

 

MIG SEGRIA, C.E. ''A''

4

4

 BALAGUER, C.F. ''B''

ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

3

3

 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

9

1

 GERB, UE. ''A''

ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

0

3

 PARDINYES C.F. ''A''

BINEFAR C.D. ''A''

3

1

 IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

6

1

 ESCOLA F. URGELL ''A''

LLEIDA, U.E. ''C''

2

2

 ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

Jornada:16  (14/03/2010) 

 

 

 

ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

2

2

BALAGUER, C.F. ''B''

GERB, UE. ''A''

A

A

ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

PARDINYES C.F. ''A''

3

7

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

2

1

ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

ESCOLA F. URGELL ''A''

1

8

BINEFAR C.D. ''A''

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

1

3

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

LLEIDA, U.E. ''C''

3

2

MIG SEGRIA, C.E. ''A''

 

          “A” Partido aplazado por no presentación de la ESCOLA  F. RIALP, C. E.  

 

Jornada: 17  (21/03/2010)

 

 

 

MIG SEGRIA, C.E. ''A''

3

4

   ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

BALAGUER, C.F. ''B''

6

2

   GERB, UE. ''A''

ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

5

3

   PARDINYES C.F. ''A''

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

1

0

   IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

1

5

   ESCOLA F. URGELL ''A''

BINEFAR C.D. ''A''

5

0

   ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

10

3

   LLEIDA, U.E. ''C''

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                           Jornada: 18 (28/03/2010)

                 GERB, UE. ''A''

5

4

   ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

PARDINYES C.F. ''A''

5

3

   BALAGUER, C.F. ''B''

IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

5

1

   ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

ESCOLA F. URGELL ''A''

4

3

   EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

8

2

   ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

LLEIDA, U.E. ''C''

0

6

   BINEFAR C.D. ''A''

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

8

3

   MIG SEGRIA, C.E. ''A''

 

 

 

 

                        Jornada: 19 (11/04/2010)

MIG SEGRIA, C.E. ''A''

4

7

 GERB, UE. ''A''

ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

0

4

 PARDINYES C.F. ''A''

BALAGUER, C.F. ''B''

2

2

 IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

3

8

 ESCOLA F. URGELL ''A''

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

3

2

 ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

1

2

 LLEIDA, U.E. ''C''

BINEFAR C.D. ''A''

0

0

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

                       Jornada: 20 (18/04/2010)

PARDINYES C.F. ''A''

6

1

 GERB, UE. ''A''

IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

3

0

 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

ESCOLA F. URGELL ''A''

7

3

 BALAGUER, C.F. ''B''

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

11

2

 ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

LLEIDA, U.E. ''C''

1

3

 EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

7

2

 ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

BINEFAR C.D. ''A''

9

0

 MIG SEGRIA, C.E. ''A''

                         Jornada: 21 (25/04/2010)

MIG SEGRIA, C.E. ''A''

A

A

PARDINYES C.F. ''A''

GERB, UE. ''A''

2

1

IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

ESCOLA LA NOGUERA, C.E ''A''

A

A

ESCOLA F. URGELL ''A''

BALAGUER, C.F. ''B''

4

5

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

0

1

LLEIDA, U.E. ''C''

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

2

3

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

0

6

BINEFAR C.D. ''A''

               “A”  Partido aplazado por lluvia

                         Jornada: 22 (02/05/2010)

IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

4

1

PARDINYES C.F. ''A''

ESCOLA F. URGELL ''A''

4

1

GERB, UE. ''A''

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

A

A

ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

LLEIDA, U.E. ''C''

4

3

BALAGUER, C.F. ''B''

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

6

1

ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

BINEFAR C.D. ''A''

4

1

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

2

6

MIG SEGRIA, C.E. ''A''

             “A”  Partido Ajornat por no presentación del Escola La Noguera

                         Jornada: 23 (09/05/2010)

MIG SEGRIA, C.E. ''A''

2

3

IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

PARDINYES C.F. ''A''

3

3

ESCOLA F. URGELL ''A''

GERB, UE. ''A''

1

7

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

1

2

LLEIDA, U.E. ''C''

BALAGUER, C.F. ''B''

0

7

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

1

8

BINEFAR C.D. ''A''

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

8

1

ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

 

                         Jornada: 24 (16/05/2010)

ESCOLA F. URGELL ''A''

3

0

   IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

3

2

   PARDINYES C.F. ''A''

LLEIDA, U.E. ''C''

7

1

   GERB, UE. ''A''

    C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

7

1

   ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

BINEFAR C.D. ''A''

9

0

   BALAGUER, C.F. ''B''

ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

3

10

   ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

6

3

   MIG SEGRIA, C.E. ''A''

 

 

 

 

   

                         Jornada: 25 (23/05/2010)

ESCOLA F. URGELL ''A''

4

2

MIG SEGRIA, C.E. ''A''

IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

6

5

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

PARDINYES C.F. ''A''

4

1

LLEIDA, U.E. ''C''

GERB, UE. ''A''

5

4

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

3

4

BINEFAR C.D. ''A''

BALAGUER, C.F. ''B''

6

3

ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

2

9

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

 

                       Jornada: 26 (30/05/2010)   

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

2

4

ESCOLA F. URGELL ''A''

LLEIDA, U.E. ''C''

1

2

IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

C.E. AITONENC-E.F. BAIX SEGRIA ''B''

8

3

PARDINYES C.F. ''A''

BINEFAR C.D. ''A''

9

2

GERB, UE. ''A''

ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

1

7

ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

4

2

BALAGUER, C.F. ''B''

MIG SEGRIA, C.E. ''A''

7

2

ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

      

               CLASIFICACION GRUPO 47 SEGONA DIVISIÓ BENJAMIN

      

 

EQUIPOS

J

G

E

P

GF

GC

P

1

   BINEFAR C.D. ''A''

26

25

1

0

177

34

76

2

C.E.AITONENC  EFBS ''B''

26

22

1

3

143

45

67

3

ESCOLA F. URGELL ''A''

24

16

2

6

98

72

50

4

IVARS DE URGEL, C.E. ''A''

26

16

1

9

78

54

49

5

   EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

25

16

1

8

105

72

49

6

BALAGUER, C.F. ''B''

26

10

4

12

93

99

34

7

   LLEIDA, U.E. ''C''

25

11

1

13

65

85

34

8

PARDINYES C.F. ''A''

24

10

3

11

78

77

33

9

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

25

10

3

12

92

83

33

10

GERB, UE. ''A''

25

7

1

17

68

135

22

11

   MIG SEGRIA, C.E. ''A''

25

6

3

16

81

123

21

12

ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

23

6

2

15

61

96

20

13

   ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

24

6

1

17

74

137

19

14

   ESCOLA F. PINYANA, C.E. ''A''

26

2

0

24

43

144

6

 

 

 

PARTITS AJORNATS 1ª VOLTA

 

 

 

   PARDINYES C.F. ''A''

 

 

ESCOLA F. RIALP, C.E. ''A''

PARTITS AJORNATS 2ª VOLTA

 

 

 

ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''

 

 

EFAC ALMACELLES, C.E. ''A''

ESCOLA F. URGELL ''A''

 

 

LLEIDA, U.E. ''C''

MIG SEGRIA, C.E. ''A''

 

 

PARDINYES C.F. ''A''

ESCOLA LA NOGUERA, C.E ''A''

 

 

ESCOLA F. URGELL ''A''

ESCOLA F. TREMP, CE. ''A''

 

 

ESCOLA LA NOGUERA, C.E. ''A''